1.5KE150A nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 1 015
Adatlap
Direct
Raktáron: 1 220
Adatlap
Upgrade
STMicroelectronics
Raktáron: 578
Upgrade
Diotec Semiconductor
Raktáron: 568
Similar
YAGEO
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Comchip Technology
207V bilincs 7,3A Ipp TVS dióda Furatszerelt DO-201
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
1.5KE150A
DigiKey raktári szám
1.5KE150ALFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1.5KE150ALFCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5KE150A
Leírás
TVS DIODE 128VWM 207VC DO201
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
7,3A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Típus
Zener
Rögzítés módja
Furatszerelt
Egyirányú csatornák
1
Tokozás
DO-201AA, DO-27, axiális
Ellenfeszültség (tip.)
128V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
143V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
207V