1.5KE150A
DigiKey raktári szám
4878-1.5KE150ACT-ND - Vágott szalag (CT)
4878-1.5KE150ATB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5KE150A
Leírás
TVS DIODE 128VWM 207VC DO201
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
207V bilincs 7,6A Ipp TVS dióda Furatszerelt DO-201
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1.5KE150A modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
7,6A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 175°C (TJ)
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
128V
Átütési feszültség (min.)
143V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
207V