1.5KE150A/B
DigiKey raktári szám
13-1.5KE150A/BCT-ND - Vágott szalag (CT)
13-1.5KE150A/BTB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5KE150A/B
Leírás
TVS DIODE 128VWM 207VC DO201
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
207V bilincs 7,3A Ipp TVS dióda Furatszerelt DO-201
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
7,3A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Furatszerelt
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
128V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
143V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
207V