1.5KE12CA
DigiKey raktári szám
1.5KE12CALFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1.5KE12CALFCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5KE12CA
Leírás
TVS DIODE 10.2VWM 16.7VC DO201
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16,7V bilincs 91A Ipp TVS dióda Furatszerelt DO-201
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1.5KE12CA modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
91A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Típus
Zener
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kétirányú csatornák
1
Tokozás
DO-201AA, DO-27, axiális
Ellenfeszültség (tip.)
10,2V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
11,4V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
16,7V