1.5KE12CA
DigiKey raktári szám
497-12021-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-12021-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
1.5KE12CA
Leírás
TVS DIODE 10.2VWM 21.7VC DO201
Vevői azonosító
Részletes leírás
21,7V bilincs 461A (8/20µs) Ipp TVS dióda Furatszerelt DO-201
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1.5KE12CA modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
461A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Alkatrész státusza
Elavult
Kapacitás / frekvencia
3000pF / 1MHz
Furatszerelt
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
10,2V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
11,4V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
21,7V