015402.5DRTL megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Littelfuse Inc.
Raktáron: 8 636
Adatlap
2.5 A 125 V AC 125 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Tartó szükséges, felületszerelt 2-SMD, Négyzetes végű blokk tartóval
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
015402.5DRTL
DigiKey raktári szám
015402.5DRTL-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
015402.5DRTL
Leírás
FUSE BRD MNT 2.5A 125VAC/VDC SMD
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
015402.5DRTL modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Válaszidő
Lomha
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50A
Joule-integrál (I²t)
15.0
Tanúsítvány
PSE, UL
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Szín
fekete
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,383" H. x 0,198" Sz. x 0,150" M. (9,73mm x 5,03mm x 3,81mm)
Névleges AC feszültség
125 V
DC hidegellenállás
0.045 Ohms