015402.5DRT
DigiKey raktári szám
F1306TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F1306CT-ND - Vágott szalag (CT)
F1306DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
015402.5DRT
Leírás
FUSE BRD MNT 2.5A 125VAC/VDC SMD
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.5 A 125 V AC 125 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Tartó szükséges, felületszerelt 2-SMD, Négyzetes végű blokk tartóval
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
015402.5DRT modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Válaszidő
Lomha
Gyrt.
Tokozás
Sorozat
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50A
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Joule-integrál (I²t)
15.0
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
PSE, UL
Rögzítés módja
Tartó szükséges, felületszerelt
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Biztosíték típusa
Szín
Sárgásbarna
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,383" H. x 0,198" Sz. x 0,150" M. (9,73mm x 5,03mm x 3,81mm)
Névleges AC feszültség
125 V
DC hidegellenállás
0.045 Ohms