045402.5MR
DigiKey raktári szám
F3658TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F3658CT-ND - Vágott szalag (CT)
F3658DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
045402.5MR
Leírás
FUSE BRD MNT 2.5A 125VAC/VDC SMD
Részletes leírás
2.5 A 125 V AC 125 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 2-SMD, Négyzetes végű blokk
EDA / CAD modellek
045402.5MR modellek
Válaszidő
Lomha
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50A
Joule-integrál (I²t)
15.0
Tanúsítvány
CSA, PSE, UL
Biztosíték típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,240" H. x 0,106" Sz. x 0,106" M. (6,10mm x 2,69mm x 2,69mm)
Névleges AC feszültség
125 V
DC hidegellenállás
0.045 Ohms