PHG.0B.305.CLLD52
DigiKey raktári szám
PHG.0B.305.CLLD52-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PHG.0B.305.CLLD52
Leírás
CONN RCPT FMALE 5P GOLD SLDR CUP
Részletes leírás
5 pozíciós kör alakú csatlakozó Dugaszolóaljzat, aljzatok Forrcsúcs
EDA / CAD modellek
PHG.0B.305.CLLD52 modellek
Pozíciók száma
5
Névleges áram (Amper)
6,5A
Csatlakozó mérete (betét)
305
Kábelátmérő
0,165" ~ 0,205" (4,20mm ~ 5,20mm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 250°C