FGG.0B.305.CLAD56
DigiKey raktári szám
FGG.0B.305.CLAD56-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FGG.0B.305.CLAD56
Leírás
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FGG.0B.305.CLAD56 modellek
Kategória
Párosított érintkező bevonata
arany
Gyrt.
Szín
ezüst
Sorozat
Védettség
IP50 - porvédett
Csomagolás
Ömlesztve
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Csatlakozóház
Csatlakozó típusa
Árnyékolás
Pozíciók száma
5
Névleges áram (Amper)
6,5A
Csatlakozó mérete (betét)
305
Kábelátmérő
0,209" ~ 0,220" (5,30mm ~ 5,60mm)
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 250°C