PAG.M0.2GL.AC52G
PAG.M0.2GL.AC52G
PAG.M0.2GL.AC52G
DigiKey raktári szám
1124-1212-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PAG.M0.2GL.AC52G
Leírás
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PAG.M0.2GL.AC52G modellek
Kategória
Csatlakozóház anyaga
Poliszulfon (PSU)
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
Szürke
Csomagolás
Ömlesztve
Védettség
IP50 - porvédett
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Csatlakozóház
Csatlakozó típusa
Árnyékolás
Pozíciók száma
2
Névleges áram (Amper)
10A
Csatlakozó mérete (betét)
M02
Kábelátmérő
0,157" ~ 0,205" (4,00mm ~ 5,20mm)
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 150°C