A(z) CX3225GB25000P0HPQZ1 kifutott termék, és már nem forgalmazzuk.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KYOCERA AVX
Raktáron: 2 895
Adatlap
CTS-Frequency Controls
Raktáron: 0
Adatlap
TXC CORPORATION
Ecliptek
Raltron Electronics
NextGen Components
25 MHz ±20ppm kristály 18pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CX3225GB25000P0HPQZ1
DigiKey raktári szám
478-CX3225GB25000P0HPQZ1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CX3225GB25000P0HPQZ1
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CX3225GB25000P0HPQZ1 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Frekvencia
25 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)