403I23D25M00000 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Abracon LLC
Raktáron: 14 740
Adatlap
Similar
Aker Technology Corp
Raktáron: 6 318
Adatlap
ECS Inc.
EPSON
EPSON
Diodes Incorporated
25 MHz ±20ppm kristály 18pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
403I23D25M00000
DigiKey raktári szám
403I23D25M00000-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
403I23D25M00000
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
25 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,030" (0,75mm)