7V-25.000MDHJ-T megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
CTS-Frequency Controls
Raktáron: 0
Adatlap
KYOCERA AVX
Raktáron: 2 895
Adatlap
Ecliptek
Raltron Electronics
NextGen Components
25 MHz ±20ppm kristály 18pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
7V-25.000MDHJ-T
DigiKey raktári szám
887-7V-25.000MDHJ-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
7V-25.000MDHJ-T
Leírás
3.2X2.5 GLASS SEAL MHZ QUARTZ XT
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
25 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)