12061Z225KAT2A
DigiKey raktári szám
478-KGM31AS72A225KUTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-KGM31AS72A225KUCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-KGM31AS72A225KUDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
12061Z225KAT2A
Leírás
CAP CER 2.2UF 100V X7S 1206
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.2 µF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7S 1206 (3216 metrikus)
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,070" (1,78mm)