C3216X7S2A225K160DB
DigiKey raktári szám
445-C3216X7S2A225K160DBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-C3216X7S2A225K160DBCT-ND - Vágott szalag (CT)
445-C3216X7S2A225K160DBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C3216X7S2A225K160DB
Leírás
COMMERCIAL GRADE,1206,X7S,100V,2
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.2 µF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7S 1206 (3216 metrikus)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
alacsony ESL
Tűrés
±10%
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,071" (1,80mm)