06035C272JAT2A megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
KYOCERA AVX
Raktáron: 19 628
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KYOCERA AVX
Raktáron: 0
Adatlap
Direct
Knowles Syfer
Direct
KEMET
YAGEO
Vishay Vitramon
Raktáron: 46
Vishay Vitramon
Upgrade
Knowles Syfer
KEMET
2700 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
06035C272JAT2A
DigiKey raktári szám
06035C272JAT2A-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
06035C272JAT2A
Leírás
CAP CER 2700PF 50V X7R 0603
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
06035C272JAT2A modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±5%
Méretek
0,063" H. x 0,032" Sz. (1,60mm x 0,81mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)