0603J0500272JXT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Knowles Syfer
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Knowles Syfer
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Direct
KYOCERA AVX
Direct
KEMET
YAGEO
KYOCERA AVX
Similar
KEMET
Similar
2700 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
0603J0500272JXT
DigiKey raktári szám
0603J0500272JXT-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
0603J0500272JXT
Leírás
CAP CER 2700PF 50V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
0603J0500272JXT modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,031" (0,80mm)