0603J2500272JXT megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Knowles Syfer
Raktáron: 0
Adatlap
Knowles Syfer
Raktáron: 0
Adatlap
2700 pF ±5% 250V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
0603J2500272JXT
DigiKey raktári szám
0603J2500272JXT-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
0603J2500272JXT
Leírás
CAP CER 2700PF 250V X7R 0603
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
0603J2500272JXT modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,031" (0,80mm)