SBSMP0500474MXB
DigiKey raktári szám
1608-1465-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SBSMP0500474MXB
Leírás
CAP FEEDTHRU 0.47UF 20% 50V 2220
Részletes leírás
0.47 µF Átvezető kondenzátor 50V 20 A 2220 (5750 metrikus)
Kategória
Áram
20 A
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Beiktatási veszteség
44dB / 100MHz
Csomagolás
Ömlesztve
Hőmérsékleti koefficiens
X7R
Típus
átvezetéses
Tokozás
2220 (5750 metrikus)
Kapacitás
0.47 µF
Méretek
0,224" H. x 0,197" Sz. x 0,133" M. (5,70mm x 5,00mm x 3,38mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság
0,133" (3,38mm)
Névleges feszültség
50V