SBSMC1000334MXB nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Knowles Syfer
Raktáron: 23 119
Adatlap
0.33 µF Átvezető kondenzátor 100V 20 A 2220 (5750 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SBSMC1000334MXB
DigiKey raktári szám
SBSMC1000334MXB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SBSMC1000334MXB
Leírás
CAP FEEDTHRU 0.33UF 100V 2220
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
SBSMC1000334MXB modellek
Kategória
Áram
20 A
Gyártó
Knowles Syfer
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Beiktatási veszteség
43dB / 100MHz
Csomagolás
Ömlesztve
Hőmérsékleti koefficiens
X7R
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
átvezetéses
Tokozás
2220 (5750 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Kapacitás
0.33 µF
Méretek
0,224" H. x 0,197" Sz. (5,70mm x 5,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság
0,133" (3,38mm)
Névleges feszültség
100V