SBSMC1000334MXT
DigiKey raktári szám
1608-1196-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1608-1196-1-ND - Vágott szalag (CT)
1608-1196-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SBSMC1000334MXT
Leírás
CAP FEEDTHRU 0.33UF 100V 2220
Részletes leírás
0.33 µF Átvezető kondenzátor 100V 20 A 2220 (5750 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Kategória
Áram
20 A
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Beiktatási veszteség
43dB / 100MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Hőmérsékleti koefficiens
X7R
Típus
átvezetéses
Tokozás
2220 (5750 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Kapacitás
0.33 µF
Méretek
0,224" H. x 0,197" Sz. (5,70mm x 5,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság
0,133" (3,38mm)
Névleges feszültség
100V