PCR1E221MCL6GS
DigiKey raktári szám
493-13752-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-13752-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-13752-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PCR1E221MCL6GS
Leírás
CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V SMD
Részletes leírás
220 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 20mohm 4000 óra / 125°C
EDA / CAD modellek
PCR1E221MCL6GS modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 125°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Búgóáram (magas frekvencián)
3.2 A @ 100 kHz
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Kapacitás
220 µF
Max. magasság (beültetve)
0,394" (10,00mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Névleges feszültség
25 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
20mohm