1806J0500204MXTE07
DigiKey raktári szám
1608-1806J0500204MXTE07TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1608-1806J0500204MXTE07CT-ND - Vágott szalag (CT)
1608-1806J0500204MXTE07DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1806J0500204MXTE07
Leírás
CAP FEEDTHRU 0.2UF 20% 50V 1806
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.2 µF Átvezető kondenzátor 50V 2 A 1806 (4516 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Kategória
Áram
2 A
Gyártó
Knowles Syfer
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Hőmérsékleti koefficiens
X7R
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
átvezetéses
Tokozás
1806 (4516 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Kapacitás
0.2 µF
Méretek
0,177" H. x 0,063" Sz. (4,50mm x 1,60mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság
0,051" (1,30mm)
Névleges feszültség
50V