1806J0500204MJTE07 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 1806J0500204MJTE07 |
Leírás | CAP FEEDTHRU 0.2UF 20% 50V 1806 |
Gyártói standard átfutási idő | 11 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 0.2 µF Átvezető kondenzátor 50V 2 A 1806 (4516 metrikus), 3 NYÁK kontaktus |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Áram 2 A |
Gyártó Knowles Syfer | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Hőmérsékleti koefficiens X7R |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus átvezetéses | Tokozás 1806 (4516 metrikus), 3 NYÁK kontaktus |
Kapacitás 0.2 µF | Méretek 0,177" H. x 0,063" Sz. (4,50mm x 1,60mm) |
Tűrés ±20% | Max. magasság 0,051" (1,30mm) |
Névleges feszültség 50V |