APHD1608LVBC/D
DigiKey raktári szám
754-2035-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
754-2035-1-ND - Vágott szalag (CT)
754-2035-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APHD1608LVBC/D
Leírás
LED BLUE CLEAR 1608 SMD
Részletes leírás
kék 470nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2,65V 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
APHD1608LVBC/D modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,65V
Gyrt.
Üzemi áram
2mA
Csúcs hullámhossz
465nm
Méretek
1,60mm H. x 0,80mm Sz.
Max. magasság
0,75mm
Lencse mérete
0,70mm átmérő