APHD1608LSYCK
DigiKey raktári szám
754-2033-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
754-2033-1-ND - Vágott szalag (CT)
754-2033-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APHD1608LSYCK
Leírás
LED YELLOW CLEAR 1608 SMD
Részletes leírás
sárga 590nm LED jelzőlámpa - diszkrét 1,85V 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
APHD1608LSYCK modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
1,85V
Gyrt.
Üzemi áram
2mA
Csúcs hullámhossz
590nm
Méretek
1,60mm H. x 0,80mm Sz.
Max. magasság
0,75mm
Lencse mérete
0,70mm átmérő