APG1005SEC/E-T
DigiKey raktári szám
754-1812-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
754-1812-1-ND - Vágott szalag (CT)
754-1812-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APG1005SEC/E-T
Leírás
LED RED CLEAR CHIP SMD
Részletes leírás
piros 624nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2V 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
APG1005SEC/E-T modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2V
Gyrt.
Üzemi áram
20mA
Fényszög
120°
Csúcs hullámhossz
632nm
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Méretek
1,00mm H. x 0,50mm Sz.
Max. magasság
0,25mm
Lencse mérete
0,60mm x 0,50mm