MBR2H200SFT1G
DigiKey raktári szám
MBR2H200SFT1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MBR2H200SFT1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
MBR2H200SFT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBR2H200SFT1G
Leírás
DIODE SCHOTTKY 200V 2A SOD123FL
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 200 V 2A Felületszerelt SOD-123FL
EDA / CAD modellek
MBR2H200SFT1G modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
200 µA @ 200 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Gyártói tokozás
SOD-123FL
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
200 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Vezetési áram (Io)
2A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
940 mV @ 2 A