SML-A12UTT86J | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | SML-A12UTT86J |
Leírás | LED RED CLEAR 1611 SMD R/A |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | piros 624nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2V 2-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | SML-A12UTT86J modellek |
Kategória | Lencse mérete 1,20mm x 0,55mm |
Gyrt. | Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.) 2V |
Sorozat | Üzemi áram 20mA |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja |
Alkatrész státusza Aktív | Jellemző hullámhossz |
Szín | Tokozás 2-SMD, kivezetés nélküli |
Konfiguráció standard | Gyártói tokozás |
Lencse színe Színtelen | Méretek 1,60mm H. x 1,15mm Sz. |
Lencse fényáteresztő képessége átlátszó | Max. magasság 0,65mm |