APA2106SECK
DigiKey raktári szám
754-1059-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
754-1059-1-ND - Vágott szalag (CT)
754-1059-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APA2106SECK
Leírás
LED ORANGE CLEAR SMD R/A
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
narancssárga 601nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2,1V 2-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
APA2106SECK modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,1V
Gyrt.
Üzemi áram
20mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Fényszög
120°
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Szín
Jellemző hullámhossz
Konfiguráció
standard
Csúcs hullámhossz
610nm
Lencse színe
Színtelen
Tokozás
2-SMD, kivezetés nélküli
Lencse fényáteresztő képessége
átlátszó
Gyártói tokozás
Fényerősség
Méretek
2,10mm H. x 1,00mm Sz.
Lencse formája
Téglalap kupolás felső résszel
Max. magasság
0,60mm
Lencse mérete
1,70mm x 0,60mm