APA2106ZGCK
DigiKey raktári szám
754-1780-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
754-1780-1-ND - Vágott szalag (CT)
754-1780-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APA2106ZGCK
Leírás
LED GREEN CLEAR SMD R/A
Részletes leírás
zöld 525nm LED jelzőlámpa - diszkrét 3,3V 2-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
3,3V
Gyrt.
Üzemi áram
20mA
Csúcs hullámhossz
515nm
Méretek
2,10mm H. x 1,00mm Sz.
Max. magasság
0,60mm
Lencse mérete
1,70mm x 0,60mm