APA2106SECK/J3-PRV
DigiKey raktári szám
754-1776-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
754-1776-1-ND - Vágott szalag (CT)
754-1776-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APA2106SECK/J3-PRV
Leírás
LED RED CLEAR SMD R/A
Részletes leírás
piros 625nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2,2V 2-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,2V
Gyrt.
Üzemi áram
20mA
Csúcs hullámhossz
640nm
Méretek
2,10mm H. x 1,00mm Sz.
Max. magasság
0,60mm
Lencse mérete
1,70mm x 0,60mm