TL4100AF120QG
DigiKey raktári szám
EG4963TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
EG4963CT-ND - Vágott szalag (CT)
EG4963DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TL4100AF120QG
Leírás
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TL4100AF120QG modellek
Kategória
Működtető elem hossza, 90°-os
2,00mm
Gyrt.
Működtető elem iránya
Oldalsó működtetésű
Sorozat
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Külső méretek
6,20mm x 2,50mm
Alkatrész státusza
Aktív
Megvilágítás
Nem megvilágított
Áramkör
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott)
Működtetési erő
120gf
Kapcsolási mód
KI-(BE)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram / feszültség
0,05A / 12VDC
Működtetési hossz
0,15mm