T523H477M016APE070 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
470 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 16 V 2924 (7360 metrikus) 70mohm / 100kHz