T523H477M016APE0707280 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
470 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 16 V 2924 (7360 metrikus) 70mohm / 100kHz
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
T523H477M016APE0707280
DigiKey raktári szám
T523H477M016APE0707280-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
T523H477M016APE0707280
Leírás
CAP TANT POLY 470UF 16V 2924
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
T523H477M016APE0707280 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Gyártó
KEMET
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 85°C
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
2924 (7360 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,287" H. x 0,236" Sz. (7,30mm x 6,00mm)
Kapacitás
470 µF
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
H
Névleges feszültség
16 V
Tulajdonságok
univerzális
Típus
öntött
Alap típusszám
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
70mohm / 100kHz