TCN4477M016R0100 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KYOCERA AVX
Raktáron: 2 855
Adatlap
470 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 16 V 2924 (7361 metrikus) 100mohm / 100kHz
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.