ESW687M035AL3AA
DigiKey raktári szám
399-6633-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESW687M035AL3AA
Leírás
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
680 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 35mohm / 100kHz 6000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ESW687M035AL3AA modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
1.14 A @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
1.9 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
38 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,512" átmérő (13,00mm)
Névleges feszültség
35 V
Max. magasság (beültetve)
0,866" (22,00mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
35mohm / 100kHz
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
6000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C