50SEV10M5X5.5 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Rubycon
Raktáron: 3 337
Adatlap
Direct
Cornell Dubilier Knowles
Raktáron: 2 000
Adatlap
KEMET
Nichicon
Raktáron: 423
Nichicon
Upgrade
KEMET
Upgrade
Chemi-Con
10 µF 50 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 2000 óra / 85°C