C927U222MZWDCAWL40 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Direct
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Direct
2200 pF ±20% 440VAC Kerámia kondenzátor Y5U (E) Radiális, tárcsa
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C927U222MZWDCAWL40
DigiKey raktári szám
C927U222MZWDCAWL40-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C927U222MZWDCAWL40
Leírás
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C927U222MZWDCAWL40 modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Méretek
0,354" átmérő (9,00mm)
Tűrés
±20%
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)