C907U222MZVDCAWL40 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
KEMET
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Raktáron: 1
Similar
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
2200 pF ±20% 440VAC Kerámia kondenzátor Y5V (F) Radiális, tárcsa
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C907U222MZVDCAWL40
DigiKey raktári szám
C907U222MZVDCAWL40-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C907U222MZVDCAWL40
Leírás
CAP CER 2200PF 440VAC Y5V RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C907U222MZVDCAWL40 modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
X1, Y2
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Radiális, tárcsa
Kapacitás
Méretek
0,276" átmérő (7,00mm)
Tűrés
±20%
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)