C927U222MZWDBAWL40 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
2200 pF ±20% 440VAC Kerámia kondenzátor Y5U (E) Radiális, tárcsa
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C927U222MZWDBAWL40
DigiKey raktári szám
C927U222MZWDBAWL40-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
C927U222MZWDBAWL40
Leírás
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C927U222MZWDBAWL40 modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
X1, Y2
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Radiális, tárcsa
Kapacitás
Méretek
0,354" átmérő (9,00mm)
Tűrés
±20%
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)