C0603C102J1GALTU megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
KEMET
Raktáron: 9 334
Adatlap
Upgrade
KEMET
Raktáron: 2 584
Adatlap
Similar
Similar
Raktáron: 181
Paraméterek tekintetében egyenértékű
TDK
TDK
1000 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
C0603C102J1GALTU
DigiKey raktári szám
399-C0603C102J1GALTUTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
C0603C102J1GALTU
Leírás
CAP CER 1000PF 100V NP0 0603
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
C0603C102J1GALTU modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
alacsony ESL
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,034" (0,87mm)