C1608NP02A102J080AA
DigiKey raktári szám
445-14106-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-14106-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-14106-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1608NP02A102J080AA
Leírás
CAP CER 1000PF 100V NP0 0603
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
C1608NP02A102J080AA modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Sorozat
Tulajdonságok
magas hőmérséklet
Alkatrész státusza
Aktív
Tűrés
±5%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)