A768MS107M1JLAV027
DigiKey raktári szám
399-A768MS107M1JLAV027TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
399-A768MS107M1JLAV027CT-ND - Vágott szalag (CT)
399-A768MS107M1JLAV027DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
A768MS107M1JLAV027
Leírás
CAP ALUM POLY 100UF 20% 63V SMD
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 µF 63 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 27mohm 2000 óra / 125°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
A768MS107M1JLAV027 modellek
Kategória
Minősítések
AEC-Q200
Gyártó
KEMET
Felhasználás
autóipar
Sorozat
Tulajdonságok
Rezgésgátló
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
100 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
2 A @ 100 kHz
Típus
Polimer
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
100 µF
Max. magasság (beültetve)
0,520" (13,20mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,425" H. x 0,406" Sz. (10,80mm x 10,30mm)
Névleges feszültség
63 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
27mohm
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 125°C
Alap típusszám
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C