SMLD12BN1WT86C
DigiKey raktári szám
846-SMLD12BN1WT86CTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
846-SMLD12BN1WT86CCT-ND - Vágott szalag (CT)
846-SMLD12BN1WT86CDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMLD12BN1WT86C
Leírás
LONG LIFE TYPE MINI-MOLD CHIP LE
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
kék 470nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2,9V 0603 (1608 metrikus)
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,9V
Gyrt.
Üzemi áram
5mA
Szín
Típusjelölés
autóipar
Lencse színe
fehér
Minősítés
AEC-Q102
Lencse fényáteresztő képessége
diffúz
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Fényerősség
Gyártói tokozás
Lencse formája
Téglalap lapos felső résszel
Méretek
1,60mm H. x 0,65mm Sz.
Lencse mérete
1,20mm x 0,80mm
Max. magasság
0,65mm