ATV50C360JB-HF
DigiKey raktári szám
641-1603-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
641-1603-1-ND - Vágott szalag (CT)
641-1603-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATV50C360JB-HF
Leírás
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Részletes leírás
58,1V bilincs 86,1A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMC)
EDA / CAD modellek
ATV50C360JB-HF modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
5000W (5kW)
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
AEC-Q101
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
36V
Tokozás
DO-214AB, SMC
Átütési feszültség (min.)
40V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
58,1V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
86,1A