A750KW687M1EAAE016
DigiKey raktári szám
399-A750KW687M1EAAE016-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
A750KW687M1EAAE016
Leírás
CAP ALUM POLY 680UF 20% 25V TH
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
680 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, fémdoboz 16mohm 2000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
A750KW687M1EAAE016 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
232.5 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
4.65 A @ 100 kHz
Kivezetések közötti távolság
0,138" (3,50mm)
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Kapacitás
680 µF
Max. magasság (beültetve)
0,630" (16,00mm)
Tűrés
±20%
Névleges feszültség
25 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
16mohm
Alap típusszám
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C