RPF0811471M025K
DigiKey raktári szám
478-RPF0811471M025KCT-ND - Vágott szalag (CT)
478-RPF0811471M025KTB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RPF0811471M025K
Leírás
CAP ALUM POLY 470UF 20% 25V TH
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, fémdoboz 22mohm 5000 óra / 105°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Gyártó
KYOCERA AVX
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Búgóáram (magas frekvencián)
2.7 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,138" (3,50mm)
Típus
Polimer
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Kapacitás
470 µF
Max. magasság (beültetve)
0,472" (12,00mm)
Tűrés
±20%
Rögzítés módja
Furatszerelt
Névleges feszültség
25 V
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
22mohm