UGS1E681MNN0816U
DigiKey raktári szám
4191-UGS1E681MNN0816U-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UGS1E681MNN0816U
Leírás
CAP ALUM POLY 680UF 20% 25V TH
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
680 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, fémdoboz 16mohm 2000 óra / 105°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Gyártó
Chinsan (Elite)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
4.65 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,138" (3,50mm)
Típus
Polimer
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Kapacitás
680 µF
Max. magasság (beültetve)
0,689" (17,50mm)
Tűrés
±20%
Rögzítés módja
Furatszerelt
Névleges feszültség
25 V
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
16mohm